Yurtdışı Eğitim İçin Kolay Yol!

Yurt Dışı Eğitimde Kolay Yol

Genel İngilizce Eğitimi

                        

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin çoğunlukla tercih ettiği programlardan biridir. İngilizce öğrenmeye yeni başlayan veya İngilizce düzeyi düşük olan kişilerin katıldığı, temel gramer bilgilerinin öğretildiği haftalık en az 15 ders saatinden oluşan programlardır.

Yarı Yoğunlukta İngilizce Eğitimi

İngilizce düzeyi ortanın üzerinde olan kişilerin katılabileceği gramer ve pratik becerilerin sunulduğu haftalık en az 25 saatten oluşan programlardır. Öğrenciler sahip oldukları genel İngilizce bilgilerini okuma, yazma, dinleme, konuşma, ve kelime dersleri ile geliştirirler.

Yoğun İngilizce Eğitimi

En az intermediate düzeyinde İngilizce bilgisi olan, dil okuluna çok vakit ayıramayan kişilerin katılabileceği gramer ve pratik öğreniminin ağırlıkta olduğu haftalık 28-30 saatlik programlardır. Yoğun programlarla İngilizce dilbilginizi okuma, yazma, dinleme ve konuşma dersleriyle kısa sürede ilerletebilirsiniz.

Bu programlar yıl boyunca aralıksız sürmektedir. Vize durumuna göre 2 haftadan 48 haftaya kadar değişen program süresini kendiniz belirleyebilirsiniz. Uzun süreli programlar Akademik Dönem ya da Akademik Yıl olarak adlandırılır. 20. 24, 36 ve 48 hafta olmak üzere değişen program süreleri okuldan okula göre farklılık gösterir. Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce ya da Yoğun İngilizce programlarına uzun süreli katılmak istediğinizde akademik yıl olanaklarından faydalanabilirsiniz. Akademik Yıl tercih ettiğiniz kursa bağlı olarak daha avantajlı fiyatlar sunar. Bu sürenin belirlenmesinde ulaşılmak istenen seviye ve program için ayırdığınız bütçe önem taşımaktadır. Yılın herhangi bir haftasında eğitime başlanabilir ve kursa başlamak için belirli bir İngilizce seviyesine sahip olmanız gerekmez.

Başlangıç seviyesi dışındaki öğrenciler için genellikle her Pazartesi başlayan bu programlara ek olarak birebir ya da artı kurslarla ihtiyaçlarınıza göre programınızı şekillendirmeniz mümkün. Genel becerilerinizi kısa sürede geliştirmede ya da özel amaçlı konularda ekstra yardım isterseniz, küçük gruplarla veya birebir ekstra derslerle genel/yoğun İngilizce programınızı destekleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Web Sitesi Tasarımı ve Yönetim Paneli