Yurtdışı Eğitim İçin Kolay Yol!

Yurt Dışı Eğitimde Kolay Yol

London School of Commerce

Lisansüstü eğitiminiz için karar verirken alan seçimi kadar önemli bir konu, eğitiminizi nerede alacağınızdır. Peki London School of Commerce neden sizin için doğru adrestir?

LSC, Gloucestershire, Cardiff (UWIC) ve Anglia Ruskin (ARU) Üniversiteleri’nin işbirliği yaptığı bir okuldur, bu ortaklığın sonucu olarak dünyanın dört bir yanından öğrenciler bu saygın üniversitelerin programlarını Londra’da alabilirler.

London School of Commerce öğrencilerine kalite eğitimi en uygun fiyatlarla sunar. Ayrıca LSC’nin yıl içerisinde birkaç alım ve mezuniyet tarihi sayesinde akademik yaşantınıza sorunsuz başlayabilirsiniz. LSC’nin akademik kadrosunu uluslararası alanda yayınları öğrencilere okutulan, önde gelen akademisyenler oluşturur. Bu okulun diğer bir avantajı da YÖK denkliği olmasıdır.


LSC Eğitim Programları

MBA: MBA Genel, MBA Pazarlama, MBA Finans, MBA Uluslararası İşletme, MBA Genel İşletme
MBA for Executives: Finansal Analiz ve Yönetim, İnsan Sermayesi Yönetimi, Pazarlama Yönetimi, Bilgi Sistemleri Yönetimi, Araştırma Yöntemleri, Stratejik Pazarlama, Uluslararası İşletme, Şirket Muhasebesi, Uluslararası Pazarlama Yönetimi modülleri
MSc: MSc Bilgi Teknolojileri, MSc Uluslararası Konaklama Yönetimi, MSc Uluslararası Turizm Yönetimi

Başvuru Koşulları
Lisans Diploması, Transkript, Özgeçmiş, İş ve Akademik Referanslar, TOEFL IBT 94 veya IELTS 6,0.

Başlangıç Tarihleri
Şubat, Haziran, Ekim.

Kampüsler: Londra

Londra Kampüs
Genel MBA : 3950 GBP


Diğer bölümler ve fiyatları için bize ulaşın.

Web Sitesi Tasarımı ve Yönetim Paneli