Yurtdışı Eğitim İçin Kolay Yol!

Yurt Dışı Eğitimde Kolay Yol

İNGİLTERE, AMERİKA, KANADA, MALTA...

Her yıl dünyanın dört bir yanından sayısız öğrenci İngilizce dil eğitimi almak için İngiltere, Amerika, Kanada ve Malta’ya gitmektedir. Uluslararası öğrencilere İngilizce dil eğitiminin verildiği programların genel adı “English as a Second Language (ESL)”dir. Bu kurslar üniversiteler ya da özel eğitim kurumlarınca verilmektedir.

İngilizce’yi öğrenmek, dil seviyenizi ilerletmek, yabancı dil sınavlarına hazırlanmak ya da mesleki alanda İngilizce’nizi geliştirmek için yurtdışında dil eğitimi alarak kısa sürede hedefinizi ulaşabilirsiniz. Uluslararası bir dil olan İngilizce’yi öğrenmenin ve geliştirmenin en iyi yollarından biri anadili İngilizce olan ya da yaygın olarak İngilizce kullanılan ülkelerden birinde eğitim almak ve bu sayede bir süre o ülkede yaşamaktır. Yurtdışında dil eğitimi planlayanlar için İngiltere, Amerika, Kanada ve Malta tercih edilen bölgelerin başında gelmektedir.

Ayrıca tercih edeceğiniz ülkeyi belirlerken o ülkenin; coğrafi konumu, kültürü ve sosyal yapısı, maddi gereklilikleri, iklimi gibi çeşitli özelliklerini göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz.

 

İngiltere’de Dil Eğitimi

 

 

Amerika’da Dil Eğitimi       

 
 

 

Kanada’da Dil Eğitimi

 

 

Malta’da Dil Eğitimi

 

Web Sitesi Tasarımı ve Yönetim Paneli