Yurtdışı Eğitim İçin Kolay Yol!

Yurt Dışı Eğitimde Kolay Yol

Sertifika Programları

MBA programlarına altenatif olarak düşünülebilecek kısa süreli programlardır. Mesleki alanda teorik ve pratik eğitim alabileceğiniz bu programlar sayesinde seçmiş olduğunuz alana yoğunlaşarak daha az sürede daha etkili eğitim alma imkanına sahip olursunuz.

Daha az maliyetle özgemişinize ekleyebileceğiniz bu sertifika programları kariyer hedefinizde atabileceğiniz önemli adımlardan biri olacaktır. Farklı kültür ve bölgelerden tanışacak olduğunuz kişiler sayesinde mesleğiniz hakkında farklı bakış açıları kazanacak aynı zamanda bu alanda bölgesel değişim ve gelişimleri gözlemleyebilirsiniz. Mesleki alanınıza yönelik gelişimin yanı sıra akademik İngilizce ve iş İngilizcesini aktif bir şekilde kullanma becerinizi de geliştirmiş olursunuz.

MBA programlarından farklı olarak sertifika programları daha çok pratik içeriklidir. Üniversitede almış olduğunuz teorik bilgileri iş hayatınızda kullanmanız için gerekli pratik bilgiler uzman yöneticiler tarafından anlatılmaktadır. İş hayatından uzman kişilerin paylaştığı örnek durumlar ve çözümlerle kısa sürede tecrübe edinme imkanından yararlanabilirsiniz.

Sertifika programlarının süresi 1 ay ile 9 ay arasında değişiklik göstermektedir. Birçok farklı alanda seçenek sunan bu programlar, alanında uzmanlaşmak isteyen fakat çok zamanı olmayanlar için ideal programlardır. Ayrıca bu programların dünyanın her yerinde kabul görmesi ve tanınır olması tercih sebeplerinden birisidir.

Bu programa katılabillmeniz için MBA programında olduğu gibi belirli düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmanız (en az Upper-Intermediate düzeyde) ve lisans mezunu olmanız gerekmektedir. Ayrıca kendi alanınız dışında bölüm seçmek isterseniz ek ders almadan istediğiniz bölüme başvuru yapabilirsiniz.

Yaygın olarak sunulan Sertifika Programları:

*İşletme
*Uluslararası İşletme
*Pazarlama
*Finans
*Muhasebe
*Proje Yönetimi
*İnsan Kaynakları
*Reklamcılık
*Turizm ve Otelcilik Yönetimi
*IT


Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Web Sitesi Tasarımı ve Yönetim Paneli