Yurtdışı Eğitim İçin Kolay Yol!

Yurt Dışı Eğitimde Kolay Yol

MBA Programları

 

İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı uluslararası alanda tanınan lisansüstü bir programdır. Basarılı yöneticilik kariyeri için vazgeçilmez bir derecedir. MBA (Master of Business Administration) programlari öğrencinin yöneticilik bilgi ve becerisini geliştirmek için tasarlanmış eğitim süreçleridir. Bu programlarda alınan eğitim sayesinde öğrenci zor idari sorunların üstesinden gelebilmeyi ve önemli noktalarda stratejik kararlar verebilmeyi öğrenir. MBA programlari arasında genel yönetim ilkelerinden özel uzmanlık alanlarına kadar Bankacılık ve Finans; İnşaat Mühendisliği; Otelcilik; Turizm; Ulaşım; Teknoloji vb farklı programlar sunulmaktadır. Bu programlari sunan okullar eğitimin yalnızca teorik boyutunun yanısıra pratik yanıyla da oldukça iç içedir.

MBA programına katılabilmek için iş tecrübesi zorunlu değildir. Yeni mezun öğrenciler de iş hayatına atılmanın ilk adımı olarak bu programa başvururabilirler. Böylelikle hem iş başvurularında rakiplerine göre daha avantajlı hem de daha sonraki iş hayatlarında daha verimli olabilirler.

Lisans bölümünüz ne olursa olsun başvuru şartlarını yerine getirerek MBA programına kayıt yaptırmanız mümkün. Alanında gerekli donanıma sahip kişiler bu program sayesinde işletme yönetimi hakkında da yeterli bilgi ve beceriyi edinme şansına sahip olurlar.

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Web Sitesi Tasarımı ve Yönetim Paneli